Wizyta w Małopolskim Zespole Jednostek Edukacyjnych

7 maja dzieci z naszej grupy wzięły udział w fascynującej wycieczce do Małopolskiego Zespołu Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu. Podczas wizyty zwiedziły nowoczesne i doskonale wyposażone pracownie specjalistyczne - asysty dentystycznej, higieny stomatologicznej, usług kosmetycznych i technik farmaceutycznych. Wzięły udział w różnorodnych warsztatach dotyczących higieny jamy ustnej, pielęgnacji ciała i podstawowej pomocy przedmedycznej. Przedszkolaków czekały także liczne atrakcje i niespodzianki, takie jak piosenki, edukacyjne bajki, eksperymenty oraz zabawy badawcze.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Kazimierzowi Chamioło, dyrektorowi Małopolskiego Zespołu Jednostek Edukacyjnych, Pani Wiesławie Król, wykładowcom oraz uczennicom za zaproszenie, poświęcony czas i wspaniałe zajęcia edukacyjne. To spotkanie było niezwykle atrakcyjne i pouczające dla naszych przedszkolaków.