Wizyta przedszkolaków w szkole

Dla części przedszkolaków z naszej grupy  ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość,  25 marca wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 3 na zajęcia otwarte przeprowadzone w klasie II. Dzieci miały okazję zapoznać się z atmosferą szkolnej sali lekcyjnej, uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z tablicą multimedialną i zabawach  rozwijających umiejętność posługiwania się zegarem.  Zwiedziły gabinet lekarski i salę gimnastyczną. Wizyta w szkole sprawiła dzieciom wiele radości. Dziękujemy wychowawczyni  klasy II - Pani Karolinie Leśniak – Jahn za zaproszenie, miłe przyjęcie i niespodzianki – zabawki sensoryczne dla naszych przedszkolaków.