Jesteś tutaj:Start / Podziękowania

Podziękowania

Serdecznie dziekujemy firmie PPL Koral spółka jawna za podarowanie nam parasoli  ogrodowych.

Dyrekcja Zespołu Przedszkoli wraz z całą społecznością przedszkolną składa gorące podziękowanie panu Michałowi Łojkowi właścicielowi firmy MarArt Renowacje za nieodpłatne wykonanie dużych, kolorowych donic do ogrodu sensorycznego przeznaczonych do upraw roślin i kwiatów ozdobnych.

Składamy serdeczne podziękowanie pani Irenie Krzanowskiej właścicielowi firmy EL-DOM za wspamiały gest przekazania nam nieodpłatnie materiału sypkiego - żwiru, którym została zagospodarowana strefa upraw roślin doniczkowych w ogrodzie.

Wyrażamy wdzięczność firmie PPL Koral spółka jawna, za życzliwy gest i wsparcie naszej inicjatywy związanej z zagospodarowaniem i wyposażeniem ogrodu sensorycznego.  Dzięki zrozumieniu i pomocy mogą być realizowane przedsięwzięcia, których  sami byśmy nie udźwignęli.

Dyrekcja Zespołu Przedszkoli  wraz z dziećmi składa serdeczne podziękowania pani Monice Florek oraz pani Izabeli Szczepaniak za charytatywne wykonanie planu projektu ogrodu sensorycznego dla naszej placówki. Wyrażamy ogromną wdzięczność za poświęcony czas i zaangażowanie.

Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom dzieci grupy III i  IV panom: Szczepanowi K., Krzysztofowi O., Łukaszowi W., Markowi Sz., Tomaszowi S., Januszowi R. oraz paniom: Bożenie W., Katarzynie Sz. za pracę, trud i poświęcony czas w wykonaniu ścieżki sensorycznej w ogrodzie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom naszych dzieci, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniają się do realizacji projektu ogrodu sensorycznego. Wspólnymi siłami możemy zrobić wiele.

Składamy serdeczne podziękowanie p. Józefowi Rośkowi właścicielowi firmy Granit Bruk za życzliwy gest  przekazania nam nieodpłatnie materiałów sypkich: piasku i bazaltu, którymi zagospodarowane będą kwatery ogrodu sensorycznego na terenie przedszkola.

Składamy serdeczne podziękowanie Hurtowni Kamienia Budowlanego- Naturalnego Firmie EL-POL w Chełmcu za darmową dostawę kamieni ozdobnych.

Wyrażamy podziękowanie panu Krzysztofowi Fałowskiemu właścicielowi  firmy "FOTO F LAB" za nieodpłatne wykonywanie zdjeć na potrzeby przedszkola.