Doświadczamy świata

Specjalistyczne rehabilitacyjne zajęcia dla dzieci z autyzmem oraz innymi zaburzeniami rozwoju prowadzone w ramach projektu Stowarzyszenia Terapeutów "Modus"

Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z autyzmem oraz innymi zaburzeniami rozwoju prowadzone będą w ramach zadania publicznego „Specjalistyczne rehabilitacyjne zajęcia dla dzieci z autyzmem oraz innymi zaburzeniami rozwoju” prowadzonego przez Stowarzyszenie Terapeutów MODUS przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza. W ramach projektu prowadzone będą zajęcia terapeutyczne z zakresu muzykoterapii i sensoplastyki realizowane przez nauczycielki Beatą Jagodzińską-Zięba i Helenę Sikorską oraz specjalistyczne zajęcia z dogoterapii prowadzone przez Panią Kate Szumańką. Zajęcia będą miały charakter grupowy i będą realizowane dla wszystkich dzieci uczęszczających do Miejskiego Przedszkola nr 11 – Specjalnego. Głównym celem zajęć będzie rozwijanie kompetencji komunikacyjnej, rozwijanie motoryki małej, percepcji zmysłowej oraz nabywanie umiejętności społecznych.