Zabłysła światłość nad Betlejem

21 grudnia w Zespole Przedszkoli odbyły się tradycyjne Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaki. Jasełka rozpoczęły się od krótkiego przemówienia Pani Dyrektor Jolanty Ziejewskiej, w którym zaprosiła społeczność przedszkolną do obejrzenia przedstawienia. W wyjątkowy nastrój świąteczny wprowadziła nas gościnnie występująca Pani Anna Stroynowska, śpiewając kolędę pt. „Noel”. Następnie starsze dzieci z grupy V przedstawiły historię przyjścia na świat Bożego Dzieciątka, natomiast  dzieci z grupy II przebrane za anioły, zachwyciły wyjątkowym występem tanecznym. Do wspólnego kolędowania ochoczo włączały się także  dzieci z grupy I, III oraz IV. Przepiękna scenografia nadała temu wydarzeniu uroczysty klimat. Łamanie się opłatkiem oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną radości, bliskości, miłości oraz ciepła.