Integracyjny Festiwal Piosenki

Dnia 22 maja dzieci z grup I, II i V wzięły udział w XVII Integracyjnym Festiwalu Piosenki zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Zabełczu. Myślą przewodnią tegorocznego festiwalu było hasło „Zbudujmy most do naszych serc”. Przedszkolaki śpiewaki” - grupa reprezentująca nasze przedszkole wkroczyła na scenę w strojach budowniczych z repertuarem piosenek „Most sądecki” i znanej wszystkim dzieciom „Jawor, jaworowi ludzie”.  Występ dzieci zakończył się gromkimi brawami a  uwieńczeniem wspólnie podjętej pracy nad przygotowaniem było otrzymanie Nagrody Specjalnej festiwalu. Radość dzieci nie miała końca. Koniecznością jest podejmowanie wspólnych działań na rzecz integracji dzieci, by uczyć ich życia nie obok siebie ale przede wszystkim razem.